Kontakt

Thea Privata Grundskola Bromma

Voltavägen 8-10
168 69 Bromma
bromma@theagrundskola.se

All frånvaroanmälan sker dagligen via SchoolSoft innan kl. 08.30

 

Skolledning
Namn Mentor i Ämne/Befattning Mejladress Telefon
Aurora Gabrielsson 7A Bitr. rektor, Fr aurora.gabrielsson@theagrundskola.se 0700-00 99 28
Martin Nilsson 7B Bitr. rektor, SO martin.nilsson@theagrundskola.se 070-454 12 73
Stefan Eriksson Rektor stefan.eriksson@theagrundskola.se 0701-660 700
Lärare
Namn Mentor i Ämne/Befattning Mejladress
Andreas Landgren 8A Ma, Förstelärare andreas.landgren@theagrundskola.se
Anne Ekblom Slöjd, Förstelärare anne.ekblom@theagrundskola.se
Neha Goyal No, tek neha.goyal@theagrundskola.se
Danijela Savic 7C Ty, Sp danijela.savic@theagrundskola.se
Dianna Ziambaras 6A Hkk dianna.ziambaras@theagrundskola.se
Gurpreet Kaur 7A Eng gurpreet.kaur@theagrundskola.se
Hector Lopez Musik lopez.hector@theagrundskola.se
Jacob Fahlsten 9A, 9B Sv, Ret jacob.fahlsten@theagrundskola.se
Jolanta Nowodzinska 7B NO, Ma jolanta.nowodzinska@theagrundskola.se
Joakim Barcheus Slöjd joakim.barcheus@theagrundskola.se
Linda Hiller Bild linda.hiller@theagrundskola.se
Patricia Bill Spanska patricia.bill@theagrundskola.se
Stephanie Rodmar 7C Idrott stephanie.rodmar@theagrundskola.se 070-454 12 74
Veronica Barros Moran Spanska veronica.barrosmoran@theagrundskola.se
Vicki Gakiou 6A Sv, Ret, SO vicki.gakiou@theagrundskola.se
Elevhälsa
Namn Ämne/Befattning Mejladress Telefon
Moa Collin Specialpedagog moa.collin@theagrundskola.se 08-684 453 54
Helena Larsson Karsström Skolsköterska helena.larssonkarsstrom@theagrundskola.se 08-684 453 63
Agneta Görres Kurator agneta.gorres@theagrundskola.se
Resurspedagoger
Namn Ämne/Befattning Mejladress Telefon
Christian Johannisson Resurspedagog christian.johannisson@theagrundskola.se
Patrik Helge 8A Resurspedagog patrik.helge@theagrundskola.se
Linda  Brüdigam Studie- och yrkesvägledare linda@syvkompetens.se 0701-68 00 72