Kontakt

Thea Privata Grundskola Bromma

Voltavägen 8-10
168 69 Bromma
bromma@theagrundskola.se

All frånvaroanmälan sker dagligen via SchoolSoft innan kl. 08.30

 

Skolledning
Namn Mentor i Ämne/Befattning Mejladress Telefon
Aurora Gabrielsson 8c Bitr. rektor, Fr aurora.gabrielsson@theagrundskola.se 070-000 99 28
Porya Ebrahimi 9b, 9c Bitr. rektor, Idh porya.ebrahimi@theagrundskola.se 070-166 07 08
Stefan Eriksson Rektor stefan.eriksson@theagrundskola.se 070-166 07 00
Bibliotek
Agneta Stålhandske Kamratstödjare agneta.stalhandske@theagrundskola.se 070-454 12 75
Lärare
Namn Mentor i Ämne/Befattning Mejladress
Andreas Landgren 9a Ma, Förstelärare andreas.landgren@theagrundskola.se 070-166 07 08
Anne Ekblom 8c Slöjd, Förstelärare anne.ekblom@theagrundskola.se 070-168 00 56
Gurpreet Kaur 8a Eng gurpreet.kaur@theagrundskola.se 070-454 12 73
Hector Lopez Musik Hector.lopez@theagrundskola.se 070-168 00 56
Jacob Fahlsten 6a Sve, Ret jacob.fahlsten@theagrundskola.se 070-454 12 73
Jenny Brunes 8a Hkk, Idh jenny.brunes@theagrundskola.se 070-166 07 08
Jens Helge 7a NO, Ma jens.helge@theagrundskola.se 070-166 07 08
Joakim Barcheus 8c Slöjd joakim.bracheus@theagrundskola.se 070-168 00 56
Jolanta Nowodzinska 8b NO, Ma jolanta.nowodzinska@theagrundskola.se 070-166 07 08
Karl Falk 9c NO, Ma karl.falk@theagrundskola.se
Konrad Samuelsson 9b Sve, Ret konrad.samuelsson@theagrundskola.se
Linda Hiller Bild linda.hiller@theagrundskola.se 070-168 00 56
Martin Nilsson 8b SO martin.nilsson@theagrundskola.se 070-454 12 73
Patricia Bill Spanska patricia.bill@theagrundskola.se 070-454 12 73
Rana Salem Hkk rana.salem@theagrundskola.se
Sandra Grundström 7a Sve, SvA sandra.grundström@theagrundskola.se 070-454 12 73
Stephanie Rodmar Idrott stephanie.rodmar@theagrundskola.se 070-454 12 74
Vicki Gakiou 7b Sve, Ret, SO vicki.gakiou@theagrundskola.se 070-454 12 73
Elevhälsa
Namn Ämne/Befattning Mejladress Telefon
Moa Collin Specialpedagog moa.collin@theagrundskola.se 08-684 453 54
Cathrine Lanner Skolsköterska

cathrine.lanner@theagrundskola.se

070-342 20 11
Agneta Görres Kurator agneta.gorres@theagrundskola.se 08-684 453 63
Resurspedagoger/ SYV
Namn Ämne/Befattning Mejladress Telefon
Christian Johannisson 6a Resurspedagog christian.johannisson@theagrundskola.se
Patrik Helge 9a Resurspedagog patrik.helge@theagrundskola.se
Linda Brüdigam Studie- och yrkesvägledare linda@syvkompetens.se 0701-68 00 72