Kontakt

Thea Privata Grundskola Linköping
Kungsgatan 33
582 18 Linköping

linkoping@theagrundskola.se
013-14 58 05

Frånvaroanmälan sker via SchoolSoft.

Ledning

Anne Lindblad Silfverswärd
Anne Lindblad Silfverswärd, Rektor 076-297 16 47 anne.lindblad@theagrundskola.se
Susanne Gustafsson
Susanne Gustafsson, Bitr rektor, lärare i svenska 013-4700310 susanne.gustafsson@theagrundskola.se
Anders Noebe
Anders Noebe, Bitr rektor, lärare i matematik och fysik 013-4700310 anders.noebe@theagrundskola.se
Marcus Andersson
Marcus Andersson, Koordinator, Lärare i matematik och teknik marcus.andersson@theagrundskola.se

Lärare

Tobias Adolfsson
Tobias Adolfsson, Lärare i musik tobias.adolfsson@theagrundskola.se
Magnus Andersson
Magnus Andersson, Lärare i idrott och hälsa 013-4700310 magnus.andersson@theagrundskola.se
Marcus Blomfeldt
Marcus Blomfeldt, Lärare i bild och engelska marcus.blomfeldt@theagrundskola.se
Mattias Högström
Mattias Högström, Lärare i matematik, biologi och kemi 013-4700310 mattias.hogstrom@theagrundskola.se
Oscar Tillaeus
Oscar Tillaeus, Lärare i geografi, historia och samhällskunskap Oscar.tillaeus@theagrundskola.se
Martin Nilsson
Martin Nilsson, Lärare i matematik och retorik 013-4700310 martin.2.nilsson@theagrundskola.se
Per Ander
Per Ander, Studie- och yrkesvägledare, lärare i historia, religion, idrott och hälsa 013-4700310 per.ander@theagrundskola.se
Lina Almgren
Lina Almgren, Lärare i svenska, tyska och retorik 013-470 03 10 lina.almgren@theagrundskola.se
Agnes Wolving
Agnes Wolving, Lärare i spanska agnes.wolving@theagrundskola.se
Christina Holgersson
Christina Holgersson, Hem- och konsumentkunskapslärare christina.holgersson@theagrundskola.se
Niklas Lindberg
Niklas Lindberg, Lärare i svenska och retorik niklas.lindberg@theagrundskola.se
Susanna Karlbom
Susanna Karlbom, Lärare i engelska och franska susanna.karlbom@theagrundskola.se

Elevhälsa & Resurspedagoger

Sofie Nathanson
Sofie Nathanson, Kurator 0701-68 00 52 sofie.nathanson@theagrundskola.se
Linn Ring
Linn Ring, Skolsköterska 013-13 69 23 / 070 45412 71 linn.ring@theagrundskola.se
Anette Sundin
Anette Sundin, Specialpedagog och speciallärare anette.sundin@theagrundskola.se
Moa Collin
Moa Collin, Specialpedagog moa.collin@theagrundskola.se
Daniel Hellström
Daniel Hellström, Resuspedagog 013-470 03 12 daniel.hellstrom@theagrundskola.se
Cecilia Graesen
Cecilia Graesen, Elevstöd 013-14 58 05 cecilia.graesen@theagrundskola.se
Salah Aldeen Mufti
Salah Aldeen Mufti, Elevstöd 013-470 03 12 salah.aldeenmufti@theagrundskola.se
Emelie Andersson
Emelie Andersson, Elevstöd 013-4700310 emelie.andersson@theagrundskola.se