Kontakt

Thea Privata Grundskola Bromma

Voltavägen 8-10
168 69 Bromma
bromma@theagrundskola.se

All frånvaroanmälan sker dagligen via SchoolSoft innan kl. 08.30

Ledning

Stefan Eriksson
Stefan Eriksson, Rektor 0701-660700 stefan.eriksson@theagrundskola.se

Lärare

Aurora Gabrielsson
Aurora Gabrielsson, Engelska och Franska, Bitr rektor, närmast ansvarig för åk 7 och 8 0700-00 99 28 aurora.gabrielsson@theagrundskola.se
Patricia Bill
Patricia Bill, Spanska 08-684 453 61 patricia.bill@theagrundskola.se
Viktor Ekberg
Viktor Ekberg, Elevassistent 08-684 453 60 viktor.ekberg@theagrundskola.se
Anne Ekblom
Anne Ekblom, Textilslöjd 08-684 453 61 anne.ekblom@theagrundskola.se
Martin Nilsson
Martin Nilsson , SO och retorik, Bitr rektor, närmast ansvarig för åk 6 och 9 08-684 453 61 martin.nilsson@theagrundskola.se
Christian Johannisson
Christian Johannisson, Skolvärd 08-684 453 61 christian.johannisson@theagrundskola.se
Jacob Fahlsten
Jacob Fahlsten, Svenska/Retorik 08-684 453 60 jacob.fahlsten@theagrundskola.se
Andreas Landgren
Andreas Landgren, Matematik 08-684 453 60 andreas.landgren@theagrundskola.se
Jolanta Nowodzinska
Jolanta Nowodzinska, NO 08-684 453 60 jolanta.nowodzinska@theagrundskola.se
Gurpreet Kaur
Gurpreet Kaur, Engelska/Retorik gurpreet.kaur@theagrundskola.se
Stephanie Rodmar
Stephanie Rodmar, Idrott o hälsa stephanie.rodmar@theagrundskola.se
Danijela Savic
Danijela Savic, Engelska/spanska/Tyska danijela.savic@theagrundskola.se
Dianna Ziambaras
Dianna Ziambaras, Hem o konsumentkunskap dianna.ziambaras@theagrundskola.se
Vicki Gakiou
Vicki Gakiou, Svenska/SO vicki.gakiou@theagrundskola.se
Khalat Berzingi
Khalat Berzingi, Trå och metall slöjd khalat.berzingi@theagrundskola.se
Hector Lopez
Hector Lopez, Musik hector.lopex@theagrundskola.se
Linda Hiller
Linda Hiller, Bild linda.hiller@theagrundskola.se

Elevhälsa

Helena Larsson Karström
Helena Larsson Karström , Skolsköterska helena.larssonkarsstrom@theagrundskola.se
Eija Forsberg
Eija Forsberg, Kurator 0701-66 07 39 eija.forsberg@theagrundskola.se
Moa Collin
Moa Collin , Specialpedagog moa.collin@theagrundskola.se
Shirin Alemdar
Shirin Alemdar, SYV 0701-68 00 72 shirin.alemdar@klaragrundskola.se
Patrik Helge
Patrik Helge, Studion patrik.helge@theagrundskola.se