Kontakt

Thea Privata Grundskola Bromma

Voltavägen 8-10
168 69 Bromma
bromma@theagrundskola.se

All frånvaroanmälan sker dagligen via SchoolSoft innan kl. 08.30

Ledning

Stefan Eriksson
Stefan Eriksson, Rektor 0701-660700 stefan.eriksson@theagrundskola.se

Lärare

Aurora Gabrielsson
Aurora Gabrielsson, Engelska och Franska, koordinator 0700-00 99 28 aurora.gabrielsson@theagrundskola.se
Magnus Brixarve
Magnus Brixarve , NO 08-684 453 61 magnus.brixarve@theagrundskola.se
Patricia Bill
Patricia Bill, Spanska 08-684 453 61 patricia.bill@theagrundskola.se
Pamela Bäckman
Pamela Bäckman, Engelska, retorik och speciallärare 08-684 453 61 pamela.backman@theagrundskola.se
Viktor Ekberg
Viktor Ekberg, Elevassistent 08-684 453 61 viktor.ekberg@theagrundskola.se
Anne Ekblom
Anne Ekblom, Textilslöjd 08-684 453 61 anne.ekblom@theagrundskola.se
Martin Nilsson
Martin Nilsson , SO och retorik 08-684 453 61 martin.nilsson@theagrundskola.se
Christian Johannisson
Christian Johannisson, Skolvärd 08-684 453 61 christian.johannisson@theagrundskola.se
Jacob Fahlsten
Jacob Fahlsten, Svenska och resurslärare 08-684 453 61 jacob.fahlsten@theagrundskola.se
Elias Heimer Kvarnsmyr
Elias Heimer Kvarnsmyr, Träsljöd 08-684 453 61 elias.kvarnsmyr@theagrundskola.se
Patrik Eriksson
Patrik Eriksson, Musik patrik.eriksson@theagrundskola.se
Andreas Landgren
Andreas Landgren, Matematik andreas.landgren@theagrundskola.se
Jolanta.Nowodzinska
Jolanta.Nowodzinska, NO, elevresurs jolanat.nowodzinska@theagrundskola.se
Rana Salem
Rana Salem, HKK, elevassistent rana.salem@theagrundskola.se
Vladimir Manojlovic
Vladimir Manojlovic, Idrott och hälsa vladimir.manojlovic@theagrundskola.se
Gurpreet Kaur
Gurpreet Kaur, Engelska/Retorik gurpreet.kaur@theagrundskola.se

Elevhälsa

Eija Forsberg
Eija Forsberg, Kurator 0701-66 07 39 eija.forsberg@theagrundskola.se
Moa Collin
Moa Collin , Specialpedagog
Shirin Alemdar
Shirin Alemdar, SYV 0701-68 00 72 shirin.alemdar@klaragrundskola.se