Kontakt

Thea Privata Grundskola Bromma

Voltavägen 8-10
168 69 Bromma
bromma@theagrundskola.se

All frånvaroanmälan sker dagligen via SchoolSoft innan kl. 08.30

Ledning

Andreas Landgren
Andreas Landgren, Rektor 0701-660708 andreas.landgren@theagrundskola.se

Lärare

Aurora Gabrielsson
Aurora Gabrielsson, Engelska och Franska, koordinator 0700-00 99 28 aurora.gabrielsson@theagrundskola.se
Magnus Brixarve
Magnus Brixarve , NO 08-684 453 61 magnus.brixarve@theagrundskola.se
Patricia Bill
Patricia Bill, Spanska 08-684 453 61 patricia.bill@theagrundskola.se
Sandra Grundström
Sandra Grundström, SV och retorik 08-684 453 61 sandra.grundstrom@theagrundskola.se
Pamela Bäckman
Pamela Bäckman, Engelska, retorik och speciallärare 08-684 453 61 pamela.backman@theagrundskola.se
Viktor Ekberg
Viktor Ekberg, Elevassistent 08-684 453 61 viktor.ekberg@theagrundskola.se
Anne Ekblom
Anne Ekblom, Textilslöjd 08-684 453 61 anne.ekblom@theagrundskola.se
Martin Nilsson (föräldraledig)
Martin Nilsson (föräldraledig), SO och retorik 08-684 453 61 martin.nilsson@theagrundskola.se
Christian Johannisson
Christian Johannisson, Skolvärd 08-684 453 61 christian.johannisson@theagrundskola.se
Jacob Fahlsten
Jacob Fahlsten, Svenska och resurslärare 08-684 453 61 jacob.fahlsten@theagrundskola.se
Elias Heimer Kvarnsmyr
Elias Heimer Kvarnsmyr, Träsljöd 08-684 453 61 elias.kvarnsmyr@theagrundskola.se
Anna Eklund
Anna Eklund, Hem och konsumentkunskap anna.eklund@theagrundskola.se
Ingrid Sivard
Ingrid Sivard, Musik, matematik ingrid.sivard@theagrundskola.se
Jaime Sotolongo Barrueta
Jaime Sotolongo Barrueta, Matematik och NO Jaime.SotolongoBarrueta@theagrundskola.se
August Egebrand
August Egebrand, Stöd matematik och NO august.egebrand@theagrundskola.se
Anton Hertzberg
Anton Hertzberg, SO anton.hertzberg@theagrundskola.se

Elevhälsa

Elin Elmqvist
Elin Elmqvist, Kurator 0701-66 07 39 elin.elmqvist@klaragrundskola.se
Moa Collin
Moa Collin , Specialpedagog
Shirin Alemdar
Shirin Alemdar, SYV 0701-68 00 72 shirin.alemdar@klaragrundskola.se
Nathalie Ytterberg Pålhammar
Nathalie Ytterberg Pålhammar, Skolsköterska nathalie.ytterbergpalhammar@theagrundskola.se