Kontakt

Thea Privata Grundskola Kungsholmen

Sysslomansgatan 18
112 41 Stockholm
grundskola@theaprivata.se

All frånvaroanmälan sker dagligen via SchoolSoft innan kl. 08.30

Ledning

Andreas Landgren
Andreas Landgren, Tf. rektor 0701-660708 andreas.landgren@theagrundskola.se

Lärare

Andreas Landgren
Andreas Landgren, Matematik 08-684 453 61 andreas.landgren@theagrundskola.se
Aurora Gabrielsson
Aurora Gabrielsson, Engelska och Franska, koordinator 0700-00 99 28 aurora.gabrielsson@theagrundskola.se
Magnus Brixarve (fd Håkansson)
Magnus Brixarve (fd Håkansson), NO 08-684 453 61 magnus.brixarve@theagrundskola.se
Patricia Bill
Patricia Bill, Spanska 08-684 453 61 patricia.bill@theagrundskola.se
Sandra Grundström
Sandra Grundström, SV och retorik 08-684 453 61 sandra.grundstrom@theagrundskola.se
Pamela Bäckman
Pamela Bäckman, Engelska, retorik och speciallärare 08-684 453 61 pamela.backman@theagrundskola.se
Viktor Ekberg
Viktor Ekberg, Elevassistent 08-684 453 61 viktor.ekberg@theagrundskola.se
Anne Ekblom
Anne Ekblom, Textilslöjd 08-684 453 61 anne.ekblom@theagrundskola.se
Martin Nilsson
Martin Nilsson, SO och retorik 08-684 453 61 martin.nilsson@theagrundskola.se
Christian Johannisson
Christian Johannisson, Skolvärd 08-684 453 61 christian.johannisson@theagrundskola.se
Jacob Fahlsten
Jacob Fahlsten, Svenska och resurslärare 08-684 453 61 jacob.fahlsten@theagrundskola.se
Elias Heimer Kvarnsmyr
Elias Heimer Kvarnsmyr, Vik. Träsljöd 08-684 453 61 elias.kvarnsmyr@theagrundskola.se
Kajsa Magnusson
Kajsa Magnusson, Hem och konsumentkunskap kajsa.magnusson@theagrundskola.se
Patrik Eriksson
Patrik Eriksson, Musik patrik.eriksson@theagrundskola.se
Linnea Westerholm
Linnea Westerholm, Idrott & Hälsa linnea.westerholm@theagrundskola.se

Elevhälsa

Susanne Linder
Susanne Linder, Skolsköterska 0701-68 00 56 Susanne.Linder@klaragrundskola.se
Elin Elmqvist
Elin Elmqvist, Kurator 0701-66 07 39 elin.elmqvist@klaragrundskola.se
Moa Collin
Moa Collin , Specialpedagog
Shirin Alemdar
Shirin Alemdar, SYV 0701-68 00 72 shirin.alemdar@klaragrundskola.se