Kontakt

Thea Privata Grundskola Södermalm

Tullgårdsgatan 12
116 68 Stockholm
08-684 453 54
sodermalm@theagrundskola.se

 

Skolledning
Namn Mentor i Ämne/Befattning Mejladress Telefon
Porya Ebrahimi 9A Bitr. rektor porya.ebrahimi@theagrundskola.se 08-684 453 54
Simon Hedman 7A Eng, Ret, Bitr. rektor simon.hedman@theagrundskola.se 08-684 453 54
Stefan Eriksson Rektor stefan.eriksson@theagrundskola.se 0701-660 715
Lärare
Namn Mentor i Ämne/Befattning Mejladress
Anna Ivarsson 7A och 8A Sve anna.ivarsson@theagrundskola.se
Anna Randberg 8C SO, Förstelärare anna.randberg@theagrundskola.se
Anne Ekblom Slöjd, Förstelärare anne.ekblom@theagrundskola.se
Banu Aydin 7B Ty, Eng banu.aydin@theagrundskola.se
Carl Lidblad 9A Ma, NO, Tk carl.lidblad@theagrundskola.se
Gabriel Aspelin 9B SO, Sve och Ret gabriel.aspelin@theagrundskola.se
Hector Lopez Musik Hector.lopez@theagrundskola.se
Jenny Brunes 6A Idrott jenny.brunes@theagrundskola.se
Johanna Rotebäck Föräldraledig johanna.roteback@theagrund.se
Kajsa Magnusson 9B Hkk, Eng kajsa.magnusson@theagrundskola.se
Karin Tunare 8C Franska karin.tunare@theagrundskola.se
Karl Falk 8A Ma, NO, Tk karl.falk@theagrundskola.se
Khalat Berzingi Slöjd khalat.berzingi@theagrundskola.se
Konrad Samuelsson 7B Sve, Ret konrad.samuelsson@theagrundskola.se
Linda Hiller Bild linda.hiller@theagrundskola.se
Patricia Bill 8B Spanska patricia.bill@theagrundskola.se
Roger Wikman 6A Ma, NO roger.wikman@theagrundskola.se
Veronica Barros Moran Spanska veronica.barrosmoran@theagrundskola.se
Elevhälsa
Namn Ämne/Befattning Mejladress Telefon
Cathrine Lanner Skolsköterska cathrine.lanner@theagrundskola.se
Elin Elmqvist Föräldraledig Kurator elin.elmqvist@theagrundskola.se 070-166 07 39
Moa Collin Specialpedagog moa.collin@theagrundskola.se 08-684 453 54
Sandra Grundström 8C Speciallärare sandra.grundstrom@theagrundskola.se 0701-68 00 92
Resurspedagoger och övrig personal
Namn Ämne/Befattning Mejladress Telefon
Agneta Stålhandske Bibliotek agneta.stalhandske@theagrundskola.se 070-454 12 75
Anna Andersson 8B Resurspedagog anna.andersson@theagrundskola.se
Moa Hedman 9C Resurspedagog moa.hedman@theagrundskola.se
Shirin Alemdar Studie- och yrkesvägledare shirin.alemdar@theagrundskola.se 0701-68 00 72