Kontakt

Thea Privata Grundskola Södermalm

Tullgårdsgatan 12
116 68 Stockholm
08-684 453 54
sodermalm@theagrundskola.se

 

Skolledning
Namn Mentor i Ämne/Befattning Mejladress Telefon
Porya Ebrahimi 9A Bitr. rektor porya.ebrahimi@theagrundskola.se 08-684 453 54
Sara Karlsson Schoultz Bitr rektor sara.karlssonschoultz@theagrundskola.se> 08-684 453 54
Stefan Eriksson Rektor stefan.eriksson@theagrundskola.se 0701-660 700
Lärare
Namn Mentor i Ämne/Befattning Mejladress
Anna Randberg 8C SO, Förstelärare anna.randberg@theagrundskola.se
Anne Ekblom Slöjd, Förstelärare anne.ekblom@theagrundskola.se
Banu Aydin 7B Ty, Eng banu.aydin@theagrundskola.se
Carl Lidblad 9A Ma, NO, Tk carl.lidblad@theagrundskola.se
Anna Andersson 8B Sv, SO anna.andersson@theagrundskola.se
Hector Lopez Musik Hector.lopez@theagrundskola.se
Jenny Brunes 6A Idrott, Hkk jenny.brunes@theagrundskola.se
Johanna Rotebäck Föräldraledig johanna.roteback@theagrund.se
Kajsa Magnusson 9B Hkk, Eng kajsa.magnusson@theagrundskola.se
Karin Tunare 8C Franska karin.tunare@theagrundskola.se
Karl Falk 8A Ma, NO, Tk karl.falk@theagrundskola.se
Sandra Grundström Sve sandra.grundstrom@theagrundskola.se
Konrad Samuelsson 7B Sve, Ret konrad.samuelsson@theagrundskola.se
Linda Hiller Bild linda.hiller@theagrundskola.se
Patricia Bill 8B Spanska patricia.bill@theagrundskola.se
Roger Wikman 6A Ma, NO roger.wikman@theagrundskola.se
Veronica Barros Moran Spanska veronica.barrosmoran@theagrundskola.se
Stefan Eriksson 7a Rektor stefan.eriksson@theagrundskola.se
Joakim Barcheus Slöjd joakim.barceus@theagrundskola.se
Elevhälsa
Namn Ämne/Befattning Mejladress Telefon
Cathrine Lanner Skolsköterska cathrine.lanner@theagrundskola.se
Agneta Görres Kurator agneta.gorres@theagrundskola.se 070-166 07 39
Moa Collin Specialpedagog moa.collin@theagrundskola.se 08-684 453 54
Viktor Ekberg Resurspedagog viktor.ekberg@theagrundskola.se 0701-68 00 92
Resurspedagoger och övrig personal
Namn Ämne/Befattning Mejladress Telefon
Agneta Stålhandske Bibliotek agneta.stalhandske@theagrundskola.se 070-454 12 75
Simon Hedman Resurspedagog simon.hedman@theagrundskola.se
Moa Hedman 9C Resurspedagog moa.hedman@theagrundskola.se
Linda  Brüdigam Studie- och yrkesvägledare linda@syvkompetens.se 0701-68 00 72